Міжнародний семінар з 3d тренерсва

З 27 по 28 березня здобувачі вищої освіти та професорсько викладацький склад навчально-наукового інституту прийняли участь у міжнародному дводенному семінарі з 3D тренерства.

Міжнародний семінар проводився у рамках співпраці між Придніпровсьскою державною академією фізичної культури і спорту, м. Дніпро ректором якої є  заслужений майстру спорту СССР з боксу,  2-х кратний призер олімпійських ігор доктор педагогічних наук, професор,  академік Савченко Віктор Григорович, громадською організацією «Відкритий баскетбол» керівником якого є Дмитро Базилевський та клубом  «Коуч 360» організатор якого є Олексій Юхимчук.

Від лектора  Марка Холла –  директора міжнародного розвитку 3D Інституту (США) всі присутні дізналися про принципи  3D моделі в тренерській діяльності, її важливість. Марк Холл зауважив, що «Застосовуючи 3D модель тренер за один рік може зробити вплив на більшу кількість людей, ніж звичайна людина за все своє життя». «Підкорюючи серце спортсменів» застосовуючи всі три виміри спортсмен стають успішними.

Розроблений доктором університету центральної Флориди  Джефером Дюком принцип «Піраміди трьох вимірів тренерського успіху», докорінно змінив сферу спортивного тренерства. Перший день лекцій був присвячений темі «Вступ до 3D тренерства», другий день розглядались не менш важлива тема «Впевненість». Студенти, викладачі, тренери отримали нові знання та неймовірні враження від семінару. Даний семінар всі бажаючі можуть переглянути на youtub каналі Братства християнських спортсменів (FCA) в Україні, які підтримали організацію даного заходу за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=dX1KJtqOOg4 .

Даний семінар буде цікавий  та корисний те тільки тренерам, але й педагогам.

Директорат НН ІФВіС