ТРЕТІЙ ВЕБІНАР ЗА ПРОГРАМОЮ МАЛИХ ГРАНТІВ

Шановні колеги! Триває серія вебінарів, що присвячена обговоренню результатів і впливу проєктів, профінансованих за Програмою малих грантів у 2022 та 2023 роках. Запрошуємо вас взяти участь у третьому вебінарі цієї серії, що відбудеться у п’ятницю, 31 березня 2023р., з 11.00 до 13.00.

Тема вебінару: Малі гранти 2022-23: інновації та їх запровадження. Частина 3.

Доповіді:

1. 1. Вкладення «Форсайт-портал успішного випускника» на сайті ДВНЗ «Донецький національний технічний університет».

Доповідачка: Ольга Попова, завідувачка кафедри управління і фінансово-економічної безпеки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет».

1. 2. Створення відділу управління проєктами для відновлення та підтримки Маріупольського державного університету.

Доповідачка: Ірина Сікорська, керівник Центру міжнародної освіти Маріупольського державного університету.

1. 3. Створення гібридної інформаційної системи підтримки змішаного навчання та організаційної діяльності університету.

Доповідач: Олег Захожай, професор кафедри інформаційних технологій та програмування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

1. 4. Соціальне підприємництво-партнерство заради змін.

Доповідачка: Ольга Дороніна, завідувачка кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Велике прохання при підключенні до зустрічі обов’язково використовувати своє повне ім’я, прізвище та абревіатуру назви вашого закладу. З міркувань безпеки ми не будемо надавати доступ до події учасникам з іменами на кшталт admin, assistant, kolya, настя тощо.

Обмежень по кількості учасників події немає, попередня реєстрація для участі непотрібна.

Реквізити для підключення до вебінару:

Fulbright Ukraine is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Малі гранти 2022-23: інновації та їх запровадження. Частина 3

Time: Mar 31, 2023 11:00 AM Kyiv