Секційне засідання

21 березня в рамках проведення другого дня ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна наука та освіта: стан, проблеми, перспективи» відбулось секційне засідання кафедри технологій виробництва і професійної освіти.

Кафедра ТВіПО була співорганізатором цієї конференції і відповідала за чотири напрями конференції:

• Інновації в системі сучасної освіти та науки.
  • Актуальні проблеми розвитку професійної і технологічної освіти.
  • Прикладне матеріалознавство та інноваційні технології в галузі транспорту.
  • Інноваційні технології аграрного, переробного та харчового виробництв.

Модератором секції був завідувач кафедри ТВіПО, кандидат педагогічних наук, доцент Бурдун Віктор.

Дискусія проводилась в он-лайн режимі. Географія учасників секції охоплювала понад 15 наукових центрів: Полтава, Київ, Хмельницький, Кропивницький, Глухів, Львів, Луцьк, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Рівне, Харків, Барселона (Іспанія), Шецін (Республіка Польща), Кампече (Мексика). Під час роботи секції були заслухані доповіді з проблем професійної і технологічної освіти, матеріалознавства, транспорту та харчових технологій. Учасники конференції приймали активну участь у обговоренні доповідей, дискутували з проблемних питань.

За зазначеними напрямами конференції було надіслано понад 150 тез. За результатами наукової конференції буде виданий збірник матеріалів конференції.

Кафедра висловлює вдячність усім учасникам за творче наукове середовище, жвавий діалог між вченими, які поділились своїми науковими наробками!

Особливу вдячність кафедра висловлює співорганізаторам та давнім друзям, які підтримали кафедру й університет у проведенні конференції!

Всім зичимо творчих успіхів і нових досягнень на ниві науки!

За інформацією кафедри ТВіПО