Відбулася ІIІ Міжнародна науково-практична конференція
23.3.2023
20-21 березня в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» пройшла ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта: стан, проблеми, перспективи».
Організатором заходу виступив Навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму спільно з Директоратом науки та інновацій Міністерства освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України та іншими співорганізаторами з різних регіонів України, Грузії, Польщі, Словаччини, Болгарії, Іспанії, Чехії, Мексики.
Науковий форум відбувся у дистанційному форматі за допомогою платформи «Google Meet». До заходу долучилися партнери та іноземні гості, участь в онлайн конференції взяли 80 науковців, загальна кількість – понад 300, всього надісланих тез близько 250.
Вітальним словом захід розпочала докторка педагогічних наук, професорка, ректорка ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» Олена КАРАМАН, яка привітала колег, подякувала гостям, партнерам за співпрацю і побажала всім учасникам плідної та ефективної роботи. До привітань приєдналися проректор Батумського державного університету імені Шота Руставелі, доктор філології, професор Тамар СИРАДЗЕ, віцеконсул України в Кракові Ірина ЯРЕМЧУК, завідувачка кафедри економіки та менеджменту Жешувського університету, докторка габілітована, професорка Маріола ГЖЕБИК, професор Університету менеджменту безпеки у Кошицях, доктор економічних наук, професор Ігор БРІТЧЕНКО, доцентка кафедри економіки Коледжу політехніки Їглава, кандидатка інженерних наук, доцентка Сімона ЧІНЧАЛОВА, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної та професійної освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка Микола САДОВИЙ.
Модераторами заходу були заступник директора з соціально-гуманітарної роботи НН ІТОТТ Яна Мороз та заступник директора з навчальної роботи НН ІТОТТ Наталія Бикадорова.
Після урочистого відкриття наукового заходу, учасники конференції перейшли до пленарного засідання та безпосереднього обговорення наукових проблем. Зокрема, науковці доповідали з презентаційними матеріалами та дискутували щодо актуальних проблем в сфері професійної і технологічної освіти, матеріалознавства і транспорту, товарознавства і підприємництва, готельно-ресторанної справи, харчових технологій. Загалом учасниками з різних ЗВО України і зарубіжжя було проголошено 12 доповідей за 10 напрямами конференції.
21 березня учасники продовжили дистанційну роботу по трьом секціям, відповідно до тематичних напрямів кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів; кафедри технологій виробництва і професійної освіти; кафедри туризму, готельної і ресторанної справи.
Конференція стала справжньою науковою платформою для плідної інтелектуальної роботи і жвавої дискусії.
Ми висловлюємо подяку всім партнерам, гостям і учасникам за те, що підтримали ініціативу в проведенні наукового заходу і сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю!
За інформацією Навчально-наукового інституту торгівлі,
обслуговуючих технологій та туризму