Як я можу протидіяти дискримінації…

Здобувачі освіти НН ІПП взяли участь у написанні есе на тему «Як я можу протидіяти дискримінації…».

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН у рамках оголошеної в 1979 році програми першого десятиліття по боротьбі з расизмом і расовою дискримінацією з 21 березня в різних країнах світу щорічно проводиться Тиждень солідарності з народами, які борються з расизмом і расовою дискримінацією.

Здобувачі освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології ОП «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» в знак своєї солідарності боротьби з расизмом і расовою дискримінацією взяли участь у низці заходів, одним з яких стало написання есе на тему «Як я можу протидіяти дискримінації…».

На думку здобувачів, толерантність до інших людей, думок та позицій, рівні права і можливості для кожного є ознакою цивілізованого суспільства, тому боротьба з дискримінацією повинна бути державним пріоритетом.

За інформацією НН ІПП