Участь НН ІФВС у онлайн курсі в межах міжнародного гранту

НН ІФВС взяв участь у безкоштовному онлайн курсі в межах міжнародного гранту.

20.03.2023 року в навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулась онлайн зустріч здобувачів освіти та викладачів з директором навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій Геннадієм Могильним.

В рамках зустрічі Геннадій Анатолійович розповів про можливість пройти безкоштовний онлайн курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі» в межах міжнародного гранту та за результатами навчання отримати відповідний сертифікат.

Також було проведено інструктаж-навчання з технічних моментів проходження курсу. Директор ННІФВіС Олександр Дубовой, в свою чергу, наголосив на важливості підвищення рівня обізнаності здобувачів щодо базових правил безпеки у цифровому середовищі. Тема зустрічі для присутніх виявилася дуже цікавою, тому і здобувачі, і викладачі висловили бажання пройти цей онлайн курс.

Дякуємо Геннадію Могильному за співпрацю та надану можливість долучитися до дистанційного курсу з кібергігієни і підвищити свою комп’ютерну грамотність.

Навчально-науковий інститут
 фізичного виховання і спорту