Відкрита лекція

Нещодавно відбулася відкрита лекція доктора політичних наук, в.о. зав. кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин О. Б. Балацької

Відкрита лекція на тему «Політичне насилля як виклик сучасному світовому порядку» для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». На лекції були присутні голова вченої ради університету В. С. Курило, вчений секретар ради університету Н. М. Карлова, завідувач відділу управління якістю освітньої діяльності М. В. Кравченко, керівництво навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, викладачі кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин та здобувачі освіти.

Питання, що обговорювалися під час заходу, викликали жваву дискусію та інтерес аудиторії. Зокрема, було проаналізовано динаміку та тенденції поширення збройного насилля у світі, визначено причини та наслідки цих деструктивних процесів, приділено увагу варіантам наукової рефлексії означеної проблеми.