Засідання наукового гуртка «Пошук»

14 березня викладачі кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами провели онлайн засідання наукового гуртка «Пошук».

14 березня 2023 р. викладачі кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти провели онлайн засідання наукового гуртка «Пошук».

Захід було спрямовано на розширення наукового потенціалу здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем, формування у здобувачів інтересу до наукової роботи та навичок апробації результатів науково-дослідної діяльності.

У засіданні гуртка взяли участь викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти за другим (магістерським) рівнем спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування», 073 «Менеджмент» (Управління навчальним закладом).

Кандидат педагогічних наук, доцент Надія Васиньова ознайомила здобувачів із особливостями підготовки та оформлення наукової статті, вимогами дотримання академічної доброчесності та з існуючими формами апробації результатів магістерських досліджень. А також, щодо можливості участі здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем у всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях та Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.

Учасникам гуртка запропоновано безкоштовно взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ІНТЕГРАЦІЯ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ», яка відбудеться 25 травня 2023 року в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Полтава). Кафедра виступає організатором конференції, яка проводиться за підтримкою МОН України та за участю й підтримкою вітчизняних і зарубіжних закладів освіти й громадських організацій.

Детальна інформація про конференцію за посиланням: https://sites.google.com/site/kafedradsunsz/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F.

Кандидат педагогічних наук, доцент Євген Іванов у межах засідання гуртка розкрив питання академічної мобільності здобувачів вищої освіти, окреслив існуючі види академічної мобільності та сучасні можливості для здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем.

Разом тримаємо науковий фронт та крокуємо до Перемоги!

Керівник наукового гуртка «Пошук»,
доцент кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами
Євген Іванов