Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Онлайн-захід

У рамках профорієнтаційних заходів магістранти спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», кафедра Теорії і методики фізичного виховання НН ІФВіС провели онлайн-захід для здобувачів фахових коледжів.

15 березня в інституті фізичного виховання і спорту відбувся онлайн захід «Підвищення мотивації молоді до занять фізичною культурою і спортом» в рамках проходження практики за професійним спрямуванням здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» за освітньо-професійною програмою «Фізична культура» (гарант ОП Олена Отравенко, методист практики Олександр Очкалов) для здобувачів Старобільського фахового коледжу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» (директор Олена Крутько), Брянківського фахового коледжу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» (директор Михайло Сапіжак), Рубіжанського індустріально-педагогічного фахового коледжу (директор Інна Романцова).

З вітальним словом виступив директор ННІФВС Олександр Дубовой. Мета заходу – співпраця ННІФВС з фаховими коледжами, обмін досвідом, залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, ведення здорового способу життя, профорієнтаційна робота. З цікавими доповідями виступили здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти: Марина Хутренко, з практичними інноваційними доробками: «Stem-освіта і урок фізичної культури», «Квест-острів». Іван Боярчук поділився досвідом організації та проведення занять з фізичного виховання дітей та молоді», де висловив свою думку та надав пропозиції.

Настя Гайдай торкнулася проблеми рухової активності як показника здорового способу життя учнівської молоді, що дуже важливо в умовах сьогодення. У свою чергу, Владислав Запорожець розповів як можна мотивувати дітей до занять фізичною культурою і спортом». Здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Кирило Іванов запропонував впроваджувати нові види рухової активності регбі 5 та доджбол в освітній процес закладів освіти. Кирило проводить експериментальну роботу саме в галузі інклюзії, з дітьми, які мають вади зору.

У дискусії взяли участь здобувачі та викладачі коледжів, які підкреслили значимість таких заходів та запропонували продовжувати обмін досвідом. Висловлюємо щиру подяку директорам коледжів за представлену можливість проходити практику на їх базах.  

За інформацією ННІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024