Профорієнтація НН ІКМ: майстер-класи з тележурналістики

Кафедрою культурології та кіно-, телемистецтва проведено два майстер-класи з тележурналістики.

27 лютого в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського був проведений майстер-клас з тележурналістики для 11 класів Полтавської ЗОШ №10. Майстер-клас проводим Анатолій Мішин, викладач кафедри культурології та кіно-, телемистецтва, в якого є багатий досвід роботи на телеканалі.

Також 6 березня в Центрі культури та дозвілля пройшов ще один майстер-клас з тележурналістики. Охочі потрапити на захід записувалися заздалегідь, адже кількість місць була обмежена.

На обох заходах учасники в ігровій формі навчилися брати інтерв’ю у екстремальних ситуаціях, спробували написати замітку та записати стенд-ап на камеру як справжні тележурналісти. Викладачу у проведенні майстер-класу допомагали здобувачі освіти 3 курсу спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» Влада Дудник та Вероніка Завертайлова. Також була проведена консультація майбутніх абітурієнтів щодо творчих конкурсів та правил вступу, яку проводила в.о. директора НН ІКМ Ірина Продан та заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Альона Терещенко. Кожен учасник, за бажанням, отримає на свою електронну пошту відеоматеріали із його відеозаписом.

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв