БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН КУРС В МЕЖАХ МІЖНАРОДНОГО ГРАНТУ

У межах співробітництва між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Фондом цивільних досліджень та розвитку США всім бажаючим надано унікальну можливість пройти дистанційний курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

У межах підписаної грантової угоди G-202301-69860 між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Civilian Research and Development Foundation  of the USA (CRDF Global – Фонд цивільних досліджень та розвитку США) всім бажаючим надається можливість пройти безкоштовний онлайн курс з кібергігієни.

Електронний навчальний курс з кібергігієни складається з 11 модулів і охоплює приблизно 5 годин навчального часу загалом.

Для безкоштовної реєстрації необхідно перейти за посиланням https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/registration, зареєструватися (вказати електронну пошту, прізвище, ім’я), обрати навчальний наш університет (Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка») та спеціальність.

ПРО КУРС.

Основна мета курсу – підвищити рівень обізнаності студентів щодо базових правил безпеки у цифровому середовищі

Курс розроблений спеціально для студентів та всіх тих, чиє повсякденне життя не обходиться без комп’ютерів, смартфонів і планшетів. Цей курс допомагає студентам дізнатися про основні загрози в цифровому середовищі, зрозуміти, на яку особисту інформацію полюють хакери, і запам’ятати поради щодо захисту особистих даних, грошей, безпечного використання електронних гаджетів та інформаційних ресурсів.

ДЛЯ КОГО.

• Для початківців і просунутих користувачів.
  • Проходження курсу не вимагає попередньої технічної підготовки/ знань в області кібербезпеки.
  • Цей курс – чудовий варіант для студентів у всьому світі.

ТЕМИ КУРСУ

• Основні помилки користувачів.
  • Безпечне використання мобільних телефонів.
  • Безпечне використання комп’ютерів.
  • Безпечне використання електронної пошти.
  • Безпека в соціальних мережах.
  • Безпечне використання Інтернету.
  • Типи шкідливого програмного забезпечення.
  • Фейкові новини.
  • Основні правила захисту інформації.
  • Що робити, якщо потрапив у неприємності.

ЧОМУ  ВАЖЛИВО ТА КОРИСНО  ПРОЙТИ  ЦЕЙ КУРС?

Щоб засвоїти основні правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах і в соціальних мережах.

Проаналізувати наслідки від успішної реалізації атак зловмисників Розпізнавати фейкові новини та їх джерела, знати, як уникати поширених помилок користувачів у цифровому просторі.

Розуміти, як запобігати кібершахрайству.

Захопливий інтерактивний спосіб ознайомитися з основними порадами щодо захисту особистих даних, вашої інформації, грошей і пристроїв від кібершахрайства та хакерів.

За додатковими питаннями звертайтесь до Могильного Геннадія Анатолійовича (g.mogilniy@gmail.com, +380 66 1733 850) – директора Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій.