«Весняний вернісаж»

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв до 102 річниці ЛНУ відбулося урочисте відкриття виставки «Весняний вернісаж».

23 лютого стінах Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбулося урочисте відкриття виставки студентських робіт кафедри дизайну і образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Весняний вернісаж», яка присвячена 102 річниці з дня заснування ЛНУ імені Тараса Шевченка.

На виставці представлені семестрові роботи здобувачів освіти спеціальності «Графічний дизайн» та кваліфікаційні роботи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

На відкритті виставки із привітальним словом виступили в.о. директора НН ІКМ Ірина Продан, завідуючі кафедр Ольга Костюк, Наталія Дігтяр та Ірина Цебрій. Вони привітали наш університет із Днем народження та розповіли про представлені на виставці роботи здобувачів освіти.

Урочисте відкриття виставки супроводжувалося концертною програмою. На сцені виступали викладачі та здобувачі освіти кафедри музичного мистецтва та хореографії. Гості були запрошені поринути у прекрасний світ музики в оточенні чудових художніх творів мистецтва.

Виставку можна відвідати протягом двох тижнів до 6 лютого.

Концерт можна переглянути на ютуб-каналі НН ІКМ за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=A_C2iRSEisk&t=1250s.

Вітаємо Луганський національний університет імені Тараса Шевченка із 102-річчям! Із таким поважним віком для навчального закладу. Дякуємо кожному причетному до великої історії нашого університету! Дякуємо Збройним Силам України!

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв