Найкращий студент університету 2023 року

В університеті визначили найкращого студента 2023 року.

Сьогодні в ЛНУ імені Тараса Шевченка за результатами щорічного традиційного студентського конкурсу присвоїли почесне звання «Найкращий студент ЛНУ імені Тараса Шевченка» 2023 року.

Цьогоріч найкращим студентом університету став Дмитро Помазан – здобувач вищої освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня освітньої програми «Українська мова і література. Мова і література (англійська)» спеціальності 014.01 «Середня освіта. Українська мова і література» факультету української філології та журналістики.

Дмитро – активний, відповідальний, цілеспрямований здобувач вищої освіти. Він є учасником 12 всеукраїнських науково-практичних конференцій (Старобільськ, Глухів, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Лубни, Миргород, Чернівці), автором 11 наукових публікацій, з них 1 – у фаховому виданні категорії «Б», став переможцем у номінації «Науково-пошукова робота» у II Міжнародному (VII Всеукраїнському, XVIII Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці (28 квітня 2021 р., Чернівці, 1 місце). Активно вивчає проблеми українського мовознавства, лінгвостилістики сучасної української мови.

На запитання «Чому обрав саме цю спеціальність?» магістрант відповів: «З декількох причин. По-перше, завжди був зацікавлений українською мовою та літературою, і мені хотілося поглибити свої знання у цих галузях. Я вважаю, що знання рідної мови та культурних традицій є важливими для будь-якої людини, і особливо для вчителя, яким я хотів стати. По-друге, спеціальність «Середня освіта» дозволяє мені отримати практичні навички у викладанні української мови, що є важливим етапом у моїй майбутній професійній діяльності. Вважаю, що це допоможе мені стати й кращим вчителем та зробити свій внесок у розвиток освіти в Україні. По-третє, факультет української філології та журналістики має відмінну репутацію та досвідчений викладацький склад, що, на мою думку, є запорукою високоякісної освіти та професійної підготовки».

Під час бесіди Дмитро зазначив, що усім здобувачам вищої освіти варто прагнути постійного розвитку, наполегливо працювати, ставити перед собою високі цілі, брати участь у наукових дослідженнях, конференціях, підвищувати свій рівень знань та навичок, використовувати всі можливості, які надає наша Альма-матер.

«Я щиро вдячний Луганському національному університету імені Тараса Шевченка, який для мене став не тільки можливістю отримати високоякісну освіту, але й шансом розвиватися як науковцю та досліднику. Це мотивує мене для подальшої роботи над собою та своїми науковими проєктами. Мої досягнення не були б можливими без підтримки моїх педагогів, а тому хочу подякувати викладачам кафедр української мови і української та зарубіжної літератури, які стали для мене другою родиною. Окремо хочу подякувати й своїм батькам за їхнє розуміння, підтримку й допомогу».

Передбачуваною стала й відповідь молодого науковця на питання «Які подальші плани?»: «Маю конкретні плани на майбутнє. Перш за все прагну отримати вищу освіту, поглибити свої знання, удосконалити навички, , брати участь у наукових дослідженнях, конференціях, семінарах, одержати максимум користі від професійної практики. А згодом – стати експертом у своїй галузі, розробляти та впроваджувати нові ідеї та інновації в своїй професійній діяльності. Я готовий докласти максимум зусиль, щоб стати таким вчителем, який буде вчити молодь розуміти, поважати й любити рідну мову, надихати своїх учнів на розвиток та збереження культурної спадщини України».

На урочистому засіданні вченої ради Дмитру Помазану було вручено диплом про присвоєння почесного звання «Найкращий студент ЛНУ імені Тараса Шевченка» 2023 року за високі показники в навчанні та вагомі досягнення в науково-дослідній роботі.

Вітаємо Дмитра Помазана з присвоєнням почесного звання й бажаємо подальших наукових і творчих успіхів!

Пресцентр ЛНУ імені Тараса Шевченка