НН ІКМ: Сторінки історії нашої Альма-матер

В навчально-науковому інституті культури і мистецтв проведена інформаційна година на тему «Сторінки історії нашої Альма-матер».

28 лютого в НН ІКМ відбулася інформаційна година на тему «Сторінки історії нашої Альма-матер» присвячена 102-й річниці з дня заснування ЛНУ імені Тараса Шевченка. Зустріч провела заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Альона Терещенко. Інформаційна година проводилася дистанційно, що дало можливість зустрітися і зі студентами, які навчаються дистанційно.

На зустрічі була розказана непроста історія університету – від дати заснування до сьогодення. Показані архівні фото корпусів університету в Луганську, Старобільську, Рубіжному і в Полтавській області. Також розказані цікаві факти про корпус, в якому розташовувався в Луганську навчально-науковий інститут культури і мистецтв – так званий Будинок техніки.

Бажаємо нашому університету, реальному прикладу стійкості, рости, розвиватися та залишатися лідером серед закладів вищої освіти!

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв