Меморандум про спільну діяльність

У м. Миргород підписали Меморандум про спільну діяльність щодо екологічного благоустрою міста.

За ініціативою факультету природничих наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» між Миргородською міською радою, в особі Сергія СОЛОМАХИ, та в особі голови вченої ради нашого університету Віталія КУРИЛА було підписано меморандум про спільну діяльність щодо екологічного благоустрою території міста Миргород.

У рамках підписанного меморандуму активними учасниками реалізації зеленого курсу розвитку міста стануть природничники університету, колективи інших навчальних підрозділів які розміщені у м. Миргород, заклади освіти всіх рівнів та всі зацікавлені особи. Подібні проєкти з 2019 року вже успішно реалізувалися колективом факультету на Луганщині при розробці плану реконструкції зелених зон м. Старобільськ у двох локаціях. Основною метою реалізації головних положень меморандуму стане підвищення екологічної привабливості м. Миргород завдяки використанню сучасних підходів екологічного благоустрою. Усе це сприятиме покращенню рекреаційних умов, як для громади міста, так і для розвитку зеленого туризму регіону. Особлива увага буде приділятися залученню молоді Миргородчини до цих проєктів та їх активній участі в підвищенні екологічної культури населення та гостей міста з використанням сучасних підходів.

Студентське самоврядування факультету вже планує на квітень заходи, які розпочнуть реалізацію Меморандуму. Заплановані заходи будуть присвячені 102-річниці нашої Альма-Матер та 100-річчю факультету природничих наук.

За інформацією факультету природничих наук