Новий міжнародний грант

Новий міжнародний грант між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Фондом цивільних досліджень та розвитку США

Між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Фондом цивільних досліджень та розвитку США було підписано грантову угоду G-202301-69860, яка має на меті проведення навчальних заходів для студентів та викладачів у сфері безпеки інформації та кіберзахисту.

У межах підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Civilian Research and Development Foundation  of the USA (CRDF Global – Фонд цивільних досліджень та розвитку США) спрямованого на  взаємодію у сфері безпеки інформації та кіберзахисту було зроблено наступний крок – підписано грантову угоду G-202301-69860 – «Сприяння впровадженню електронного навчального курсу з кібергігієни».

Робота над угодою розпочато з 7 лютого 2023 року та вже вступила в перший етап реалізації.

«CRDF Global» разом з провідними фахівцями США та України розробив електронний навчальний курс з кібергігієни для студентів некібербезпекових спеціальностей. Основна мета курсу – підвищити рівень обізнаності студентів щодо кіберзагроз та покращити їхні навички з кібергігієни. Електронний навчальний курс з кібергігієни складається з 11 модулів і охоплює приблизно 5 годин навчального часу загалом. Курс розміщений на веб-сайті cybereducation.org.

В рамках цього гранту команда ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» розробить план просування курсу серед студентів свого університету та забезпечить завершення курсу студентами.

Таким чином, ЛНУ імені Тараса Шевченко відповідатиме за всі завдання, пов’язані з просуванням та запуском курсу, набором студентів, моніторингом реєстрації студентів та проведенням опитування учасників.

Виконання функцій контактної особи для запитів від студентів/адміністрації університету, звітування про результати перед «CRDF Global» покладено на Могильного Геннадія Анатолійовича – директора Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій.