Гостьові лекції

Викладачі ННІФВС провели гостьові лекції в Харківській гуманітарно-педагогічній академії Харківської обласної ради

23 лютого викладачі навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту доцент Олена Отравенко та доцент Олена Шинкарьова провели гостьові лекції в Харківській гуманітарно-педагогічній академії Харківської обласної ради (в рамках угоди про співпрацю від 24.11.2020 р.) зі здобувачами 1-2 курсів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізації «Фітнес» за освітньою програмою «Фізична культура і спорт (Фітнес)». Дисципліна «Теорія та методика обраного виду  спорту (ТМОВС)» на 2 курсі та освітнього компоненту «Фітнес-технології (за напрямами)» на 1 курсі.

Викладачі поділились досвідом проведення занять: «Методика викладання чирлідинга з дітьми шкільного віку» (Олена Отравенко) та «Фітнес-технології. Класифікація базових кроків за принципом зміни лідируючої ноги (Олена Шинкарьова).

Студенти були задоволені та дуже активні. Олена Школа, професор, завідувач кафедри фізичного виховання та вдосконалення підкреслила значимість таких занять, подякувала за співпрацю.

Подальшу роботу було спрямовано на проведення сумісних вебінарів для здобувачів освіти.

За інформацією ННІФВС