Засідання наукового гуртка «Наукові здобутки з хімії, географії та наук про Землю»

На кафедрі хімії, географії та наук про Землю відбулося засідання наукового гуртка.

22 лютого 2023 року на кафедрі хімії, географії та наук про Землю відбулись загальні збори членів наукового гуртка «Наукові здобутки з хімії, географії та наук про Землю» (керівник – Сопов Дмитро Сергійович, Ph.D. з наук про Землю, в. о. завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю), де відповідно до плану роботи наукового гуртка відбувся розгляд наступних питань:

1. 1. Ознайомлення здобувачів вищої освіти із Положенням про науковий гурток здобувачів вищої освіти «Наукові здобутки з хімії та наук про Землю».
  2. 2. Ознайомлення здобувачів вищої освіти із Положенням про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Наприкінці засідання члени наукового гуртка проявили зацікавленість щодо подальших заходів, обговорили нові ідеї й організаційні моменти зустрічей.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю