Медалі чемпіонату України з пауерліфтингу

Здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” вибороли медалі Чемпіонату України з пауерліфтингу, який пройшов 13-17 лютого 2023 р. в м. Коломия.

У змаганнях серед юніорів, у ваговій категорії до 74 кг Олександр Лужбін став абсолютним чемпіоном, показавши кращі результати у всіх трьох вправах-категоріях (присідання 247.5 кг, жим лежачі 147.5 кг, тяга 225 кг), у сумі триборства 620 кг.

Тренує Олександра викладач кафедри олімпійського і професійного спорту Бараннік Микола Вікторович.

Софія Рубан виборола чотири срібних нагороди у змаганнях серед юніорок у ваговій категорії до 76 кг.

Тренується Софія під керівництвом Бичкова Олексія Миколайовича та Ковальова Данила Олександровича.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогою, бажаємо подальших успіхів на спортивній ниві!

Навчально-науковий інститут
фізичного виховання і спорту