Збори здобувачів освіти НН ІФМІТ

14 лютого у НН ІФМІТ відбулися збори студентської ради, на яких були обговорені підсумки діяльності у першому семестрі та плани на другий.

14 лютого 2023 у навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій відбулися збори студентської ради,  у змішаному форматі проведення, частина здобувачів була в комп’ютерній лабораторії, а решта приєдналися із допомогою Google Meet.

Під час засідання студентська рада вислухала звіти студдиректора та інших членів ради про роботу протягом першого семестру. Було визначено, що значний прогрес був досягнутий у питаннях покращення процесу навчання студентів в інституті. Рада підкреслила, що студентські організації в інституті взяли на себе відповідальність за проведення багатьох заходів та активної участі у діалозі з адміністрацією інституту.

Також студдиректор Олександр Фурман оголосив результати незалежного опитування, щодо процесу навчання.  В цілому, здобувачі освіти задоволені навчанням, але певні моменти потрібно покращити, і пропозиції студентства будуть передані до директорату.

Після підведення підсумків першого семестру студентська рада обговорила плани на другий семестр, щодо збільшенням рівня взаємодій між студентами різних спеціальностей, таких як наукові семінари та конференції, спортивні змагання та спільне проведення студентських свят. Також увага була присвячена способам організації допомоги ЗСУ.

Студентська рада навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій сподівається, що другий семестр цього навчального року буде багатим на гарні події  і результативним у плані навчання для усіх здобувачів освіти.

За інформацією НН ІФМІТ