Регіональний конкурс учнівської молоді

11 лютого кафедрою технологій виробництва і професійної освіти НН ІТОТТ був проведений регіональний конкурс учнівської молоді «Технологічна майстерність-2023».

Конкурс був організований за ініціативою і активною підтримкою вчителів трудового навчання і технологій Луганської області.

У конкурсі взяли участь учні/учениці 9-11-х класів Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Лисичанська і районів Луганської області. Конкурс проходив он-лайн і складався із 2-х турів: теоретичного та практичного.

Під час теоретичного туру учасникам конкурсу було запропоновано виконати творче завдання щодо вирішення певної проблеми.

Під час практичного туру учні/учениці виготовляли творчий проєкт за такими темами:

9 класи – «Янгол-охоронець»;
10-11 класи – «Голуб миру».

Учасники конкурсу після наполегливої праці протягом майже 4 годин успішно впорались з завданням, продемонструвати свої творчі якості, креативність і практичні навики обробки матеріалів.

Роботи конкурсантів оцінювало журі у складі:

1. 1. Бурдун Віктор Васильович – завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», к.п.н.
  2. 2. Ревякіна Ольга Олександрівна – доцентка кафедри технологій виробництва і професійної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», к.т.н.
  3. 3. Рожкова Анастасія Юріївна – асистентка кафедри технологій виробництва і професійної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
  4. 4. Шиняєва Олена Миколаївна – вчителька трудового навчання та технологій Сєвєродонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14.
  5. 5. Попов Євген Леонідович – вчитель трудового навчання (технологій) ЗОШ №16 м. Сєвєродонецьк, керівник методичного об’єднання вчителів трудового навчання міста Сєвєродонецьк.
  6. 6. Літовка Євген Юрійович – вчитель трудового навчання ЗОШ №4 міста Лисичанськ, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, керівник методичного об’єднання вчителів трудового навчання міста Лисичанськ.

Переможцями конкурсу стали:

Обслуговуючи види праці

1. 1 місце – Злобіна Катерина, учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №14, м. Сєвєродонецьк;
  2. 2 місце – Лук’янова Валерія, учениця Рубіжанської спеціалізованої школи I-IIIступенів №10, м. Рубіжне;
  3. 2 місце – Овсянникова Єлизавета, учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5, м. Сєвєродонецьк.

Технічні види праці

1. 1 місце – Кокора Павло, учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №16, м. Сєвєродонецьк;
  2. 1 місце – Коваленко Артем, учень 11 класу ліцею «ЮВЕНЕС» м. Сєвєродонецьк;
  3. 2 місце – Цвєтков Богдан, учень 10 класу Лисичанського ліцею №4, м. Лисичанськ.

Вітаємо переможців конкурсу!

Велика шана вчителям, які в таких складних умовах готують талановитих учнів!

Всім учасникам бажаємо творчих успіхів і наснаги!

За інформацією кафедри ТВіПО