Участь у презентації Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва

Викладачі кафедри соціальної педагогіки долучилися до заходу, присвяченому презентації Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва.

09 лютого 2023 року викладачі кафедри соціальної педагогіки НН ІПП в онлайнрежимі долучилися до заходу, присвяченому презентації Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва.

Захід організовано розробником Порталу – Українським науковим центром розвитку інформаційних технологій за підтримки Міністерства освіти інауки України.

Науково-педагогічний склад кафедри мав можливість ознайомитися з особливостями роботи Порталу, який створено з метою інформаційної та консультативної підтримки українських вчених та інноваторів, що бажають взяти участь у міжнародних науково-технічних та інноваційних проєктах.

Продовжуємо навчатися та самовдосконалюватися за ради розвитку вітчизняної науки!

За інформацією ІПП