Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Агрономія – семестр незламності разом з проєктом «Агрокебети»!

На факультеті природничих наук закінчився семестр незламності разом з проєктом «Агрокебети».

У вересні 2022 року ЛНУ імені Тараса Шевченка підписав меморандум про співпрацю з Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та освітнім проєктом «Агрокебети» для навчання майбутніх фахівців з агрономії за новітньою магістерською програмою. Семестр минув дуже швидко і здобувачі вже отримали результати успішності. 2022 рік був насиченим і цікавим, завдяки нашим неймовірним партнерам – команді проєкту «Агрокебети», які зробили здавалося неможливе – зірковий формат навчання «з бізнесу до аудиторії» в умовах повітряних тривог та відключень світла. Про що саме дізналися наші здобувачі протягом семестру та які додаткові можливості отримали – приготуйтеся перелік буде довгий.

Проведено 13 онлайн лекцій від запрошених експертів компанії Bayer (https://www.bayer.com/uk/ua/ukraine-home ):

  • «Технології вирощування олійних (соняшник, ріпак)» — Ігор Бучинський,
  • «Класифікація комах», «Захист с/г рослин від шкідників» — Валентина Коцур,
  • «Стале застосування ЗЗР» — Олександр Лавров,
  • «Трансформація класичних підходів у сільському господарстві. Платформа ClimateFieldView» — Сергій Сичевський та Анастасія Понко,
  • «Технології вирощування зернових: особливості сезону 2021 року, основні проблеми, помилки та шляхи їх вирішення» — Олександр Кузмінський,
  • «Захист від хвороб» — Роман Вусатий,
  • «Селекція рослин та організація польових випробувань» — Андрій Блоха,
  • «Можливості фінансування для агробізнесу: 1% вексель Байєр» — Ганна Швець,
  • «Технологія вирощування сої», «Загальні правила застосування ЗЗР» — Юрій Романько.

Проведено онлайн-лекцію «Робототехніка в агро: як використати тренди, щоб стати найзатребуванішим фахівцем в агро», Валерій Яковенко, засновник та керуючий партнер компанії DroneUA.

Надано доступ до відеозаписів лекцій, про які часто запитують та хочуть переглядати:

  • «Фінансування для аграрного бізнесу: 1% вексель Bayer», Ольга Бігун, компанія Bayer
  • «Як прискорити перехід агробізнесу до сталого та органічного землеробства: уроки 4 років стартапуFluroSat», Анастасія Волкова, засновниця FluroSat
  • «Хто, скільки та чому? Ринок праці в агробізнесі», Анжеліка Райлян, компанія «Миронівський хлібопродукт
  • п’ять лекцій «Тижня аргентинських агротехнологій в Україні».

Надано доступ до цифрового освітнього простору для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy (https://bit.ly/AgriAcademy_UCAB), це унікальна добірка безоплатних онлайн-курсів з аграрної тематики провідних університетів України та світу.

Відбулося ще декілька цікавих подій, але про це детальніше згодом. Незабаром стартує другий семестр і ми вже знаємо, що 2 лютого відбудеться онлайн лекція «Розвиток кар’єри. Підбір та оцінка персоналу» з керівником офісу Pedersen&Partners в Україні.

Крім того, разом зі зручним форматом Life-longlearning (доступ до всіх матеріалів програми «Агрокебети») наші здобувачі користуються всіма можливостями формування індивідуальної освітньої траєкторії шляхом обрання вибіркових дисциплін відповідно до власних вподобань або професійної необхідності.

Академічна спільнота факультету природничих наук ЛНУ імені Тараса Шевченка висловлює щиру вдячність Алексу Ліссітсі, Анатолію Циркуну, Аллі Кравченко, всій команді проєкту «Агрокебети» за співпрацю у підготовці майбутніх агрономів (https://agrokebety.com/ ).

Професія агронома – найпрестижніша у всьому світі, складна, цікава, потребує знань у новітніх технологіях та відповідальності і завжди асоціюється з миром, ланами хлібних полів, яких нам так не вистачає сьогодні. Ми вдячні Збройним силам України за кожен день можливості навчатися та працювати, шануємо пам’ять кожного хто віддав своє життя за незалежність України, маємо бути гідними громадянами та фахівцями для відбудови нашої держави після перемоги.

З Україною в серці, з вірою у перемогу ЗСУ!

Приєднуйся, щоб дізнатися більше про найкращу освіту в аграрному секторі:

Телефонуй, щоб дізнатися більше про вступ на освітню програму з агрономії: (050)7671066, Ватсап /Телеграм /Вайбер (050)9564158, (050)9459231, (098)2893254.

 

Факультет природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024