Початок другого семестру у коледжах

У колежанській родині університету розпочався другий семестр.

Початок другого семестру 2022-2023 навчального року у Фаховому коледжі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» та Старобільському фаховому коледжі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» зустріли у дружній колежанській родині.

Під час заходу, присвяченого підсумкам першого семестру, студенти та викладачі згадали про яскраві моменти освітнього процесу. Незважаючи на труднощі, колежани активно працювали у науковому напрямку, брали участь у творчих та спортивних конкурсах, заходах, постійно допомагали та продовжують підтримувати ЗСУ тощо.

Кожного здобувача освіти, який мав успіхи у навчанні, науці, громадській чи волонтерській діяльності було відзначено грамотами.

Під час урочистої зустрічі до студентства зі словами привітання звернулися директори коледжів Мотунова Н.В. та Крутько О.М., вони побажали здобувачам успіхів, наполегливості, не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися та розвиватися.

Перший семестр завершено, розпочався другий, бажаємо здобувачам освіти мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень заради миру та процвітання України!

Фаховий коледж та Старобільський фаховий коледж