Навчання з громадянином США на ФІМ

На факультеті іноземних мов відбулись практичні заняття в рамках навчальної та позанавчальної діяльності здобувачів освіти.

1 лютого 2023 року на факультеті іноземних мов розпочались практичні заняття в рамках навчальної та позанавчальної діяльності здобувачів освіти ОС бакалавра відповідно до плану реалізації міжнародного проєкту Virtual English Language Educator за підтримки Посольства США в Україні (U.S. Embassy in Ukraine, Regional English Language Office).

Virtual English Language Educator – проєкт, спрямований на підтримку закладів вищої освіти України, що залучає до викладання та позанавчальної діяльності в університетах викладачів та спеціалістів різних галузей знань зі США. До ЛНУ імені Тараса Шевченка викладачем програми Virtual Educator було призначено пана Л’юіса Т. Доерті (Lewis T. Daugherty) – фахівця, який має досвід роботи в TESOL, таких галузях, як освіта, міжкультурна інтеграція, розвиток громад та територій, розвиток та планування малого бізнесу та бізнес-систем тощо.

Протягом цього тижня паном Доерті були проведені заняття з Практичного курсу англійської мови та Американських студій, розглянуті теми: “The American Context. The Country” та “English Writing. English Reading Skills”. На заняттях були присутні 16 здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня 3 курсу освітніх програм: “Мова і література (англійська)”, “Мова і література (німецька, англійська)”, “Мова і література (французька, англійська)”, “Мова і література (іспанська, англійська)”, “Переклад (англійська, китайська)”. Оскільки навчання з носіями мови зі США на факультеті не здійснювалося з моменту першої релокації 2014 року нашого закладу, здобувачі освіти з ентузіазмом сприйняли цю міжнародну програму. Так, студентка 3 курсу “Мова і література (німецька, англійська)”, Анна Папікян розповіла свої враження від заняття: “На занятті підняли дуже цікаву тему, а саме “The American Context”, яка надихнула мене на подальше дослідження розвитку питання міжкультурної інтеграції”. Дмитра Андрійка, здобувача освіти освітньої програми “Мова і література (англійська)”, зацікавило інше: “Мені було дуже цікаво, дізнатись про те, як будуються бізнес-системи та малий бізнес в Америці. Також не можу не відмітити, нові методи викладання, які використовувались на занятті”.

Традиційно вже нагадуємо, що факультет іноземних мов ЛНУ імені Тараса Шевченка має давню історію співробітництва з Посольством США в Україні, тому цьогорічна реалізація проєкту Virtual English Language Educator на базі нашого факультету стане черговим прикладом співпраці двох інституцій.

Інформаційний центр факультету іноземних мов