Методичний семінар на факультеті іноземних мов

На факультеті іноземних мов в рамках загально факультетського методичного семінару було проведено майстер-клас з розвитку навичок міжособистісної взаємодії у студентів.

31 січня 2023 року на факультеті іноземних мов відбувся черговий методичний семінар, у якому взяли участь викладачі факультету.  Із доповіддю на тему «Розвиток навичок міжособистісної взаємодії на заняттях з іноземної мови» виступила викладачка кафедри теорії та практики перекладу Є.Й. Тернієвська.

Актуальність тематики зумовлена тим, що заклади вищої освіти, особливо мовного спрямування, покликані не лише озброїти студентів професійними знаннями і навичками, а й навчити взаємодіяти одне з одним. Мова йде саме про один з елементів soft skills, на які сьогодні звертають особливу увагу. Доповідачка розповіла, як за допомогою усім відомих вправ розвивати у студентів ще й навички взаємодії як у дистанційному, так і в аудиторному форматах. Так би мовити, відкрила новий погляд на вже знайомі і звичні речі.

Під час методичного семінару було розглянуто низку технік та методичних прийомів, які може використовувати викладач під час навчання іноземним мовам, таких як: «Робота в парах», «Робота у великих групах», «Мозковий штурм», «Кошик ідей», «Ланцюжок питань», «Колективна історія». Учасники семінару спробували одну з технік на собі, а саме використали «Word Cloud».

Методичний семінар завершився відповідями доповідачки на питання та жвавим обговоренням теми. У кінці учасники подякували Є.Й. Тернієвській за змістовний майстер-клас.

Інформаційний центр факультету іноземних мов