Успіхи й досягнення

Успіхи й досягнення здобувачів освіти коледжу у ВСП «Старобільський фаховий коледж» та «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» за І семестр 2022-2023 н.р.

Ось і добіг до кінця І семестр у ВСП «Старобільський фаховий коледж» та «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». Настав час підбити підсумки роботи, прозвітувати про успіхи і досягнення, подякувати за успішне завершення навчального півріччя.

Звичайно, було не легко. Складність була в тому, що навчання проводилося в змішаному режимі в умовах воєнного часу. Постійні повітряні тривоги, проблеми з постачанням електроенергії, холодні аудиторії… Але попри найскладніші перешкоди ми стали  ще міцнішими та згуртованішими. Розкидані війною студенти показали хороші результати з навчальних дисциплін: Черевата Софія – ФВ-1(9) з дисципліни фізична культура; Маселко Вероніка – ДЗ-1(9) – мистецтво; Нагорна Аліна – ДЗ-1(9) – Захист України; Ніконова Поліна – ГРС-1(9) – українська мова та література, іноземна мова, зарубіжна література; Курило Таїсія – ГРС-1(9) – іноземна мова; Макагон Анастасія – ФВ-1 – з спецпредметів; Новікова Ольга – ДЗ-1 – історія України, основи живопису; Онопрієнко Софія, Кучеров Денис, Вільховченко Костянтин – ФВ-2(9) – вступ до спеціальності, історія фізичної культури; Дубровська Катерина – ДЗ-2(9) – іноземна мова, психологія; Скляр Юлія – ДЗ-2(9) – іноземна мова, інформатика; Алвердієва Саміра – ПО-2(9) – мистецтво, вступ до спеціальності, охорона праці, педагогіка; Земляний Станіслав – ПО-2(9) – українська мова, історія України, інформатика; Григоренко Анастасія – ІБАС-2(9) – інформатика; Побережець Віталій – ІБАС-2(9) – іноземна мова, Черняєва Софія – ІБАС-2(9) – іноземна мова, інформатика, вступ до спеціальності; Баклашова Владислава – ДЗ-2(9) – спецпредмети; Сукайло Анастасія і Хрипун Дар’я – ДЗ-2(9) – іноземна мова, психологія; Бондар Поліна – ГРС-2 – спецдисципліни; Богатирьова Анастастасія та Молочков Євген – ФВ-2 – спецдисципліни; Дядіна Карина – ДЗ-3(9) – спецдисципліни; Анопченко Артем та Кучерова Анна – ПО-3(9) – спецдисципліни; Зопорожцева Олександра – ІБАС-3(9) – спецдисципліни; Закутько Дар’я, Левченко Рима, Ніколаєнко Юлія – ГРС-3(9) – спецдисципліни; Горбаньова Аліна – ФВ-4(9) – спецдисципліни; Ізюмська Анастасія, Абрамова Анна, Кучерявенко Анна – ПО-4(9) – спецдисципліни; Кіященко Валерія – ДЗ-4(9) – спецдисципліни; Александрова Вікторія, Решетняк Оксана, Синюк Крістіна, Стеценко Наталія – ГРС-4(9) – спецдисципліни.

Предметні олімпіади, змагання, інтелектуальні конкурси і турніри стали невід‘ємною частиною навчального процесу.

Вже традиційною стала участь у мовно-літературних Міжнародних конкурсах імені Тараса Шевченка та імені Петра Яцика.

Праця та зусилля на шляху до мети завжди отримують нагороду.

За результатами ІІІ (обласного) етапу Конкурсів переможцями стали Ніконова Поліна ГРС-1(9) – І місце, Найда Анастасія ПО-2(9) – ІІ місце, Бабкіна Ірина ІБАС-3(9) – ІІІ місце.

Серед учасників Всеукраїнського конкурсу «Захисники і захисниці України» нагороджені Дипломом ІІ ступеня Діденко Вікторія ПО-1(9) та Черевата Софія ФВ-1(9). Дипломом ІІІ ступеня Нагорна Аліна – ДЗ-1(9).

Переможцями Всеукраїнського конкурсу «Мова моєї країни» стали студенти: Цюпка Катерина ІБАС-2(9) – Диплом І ступеня. Найда Анастасія ПО-2(9), Ніконова Поліна – ГРС-1(9), Сербієнко Ольга та Черевата Софія – ФВ-1(9) – Диплом ІІ ступеня. Діденко Вікторія ПО-1(9), Зигуля Валерія ІБАС-2(9), Сербіна Віталіна ІБАС-2(9), Черняєва Софія – ІБАС-2(9), Поплавський Іван – ГРС-1(9) – Диплом ІІІ ступеня.

В олімпіаді з англійської мови приймали участь та отримали дипломи здобувачі освіти групи ПО-2(9): Алвердієва Саміра – диплом ІІ ступеня, Капля Анна та Земляний Станіслав – диплом ІІІ ступеня.

Також здобувачі освіти групи ПО-2(9) прийняли участь у всеукраїнському конкурсі Гринвіч Pro та зарубіжної літератури здобувачі освіти 1 курсу (Мєдвєдев Єгор, Сердюк Катерина, Ляшенко Крістіна, Курило Таїсія, Авакумова Анна) які отримали сертифікати та подарунки від організаторів.

На освітній платформі PROMETHEUS пройшли курси підвищення кваліфікації за предметними направленнями здобувачі спеціальності «Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика) вивчаючи предмет «Основи медичних знань», підвищили свої знання на курсі «Перша домедична допомога в умовах війни» Ольшанська Анастасія – ДЗ-3.

Здобувачі освіти спеціальності «Середня освіта (фізична культура) в рамках вивчення предмету «Спеціально-педагогічне вдосконалення» – пройшли курси «Нова фізична культура (футбол)»  та «Нова фізична культура (Степ-аеробіка) Горбаньова Аліна та Сіренко Владислав – ФВ-4(9).

У цих нагородах спільні старання студентів і викладачів, їхня наполеглива праця, міцні знання і віра в перемогу.

Нелегко мірятися силами з іншими учасниками. Тому залишається одне: багато працювати додатково, самостійно, щоб бути конкурентноспроможними на такому рівні.

Свій талант і творчі здібності демонструють наші студенти в громадському житті. Вони стали активними учасниками святкового концерту та інших заходів міста до Дня захисників і захисниць України. Активно долучилися до конкурсу малюнків «Чорні дзвони Чорнобиля».

Успіх у навчанні, активна громадська позиція завжди допомагають у житті знайти правильний шлях. Тож не будемо зупинятися на досягнутому! Побажаємо всім  подальших здобутків, перемог і творчих злетів!