«Живи без ілюзій»

Викладачі та здобувачі освіти кафедри соціальної педагогіки взяли участь у онлайн-квесті «Живи без ілюзій»

24 січня 2023 року викладачі кафедри соціальної педагогіки та здобувачі вищої освіти за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» взяли участь у заході, присвяченому презентації проєкту із розробки ігрофікованого онлайн-квесту «Живи без ілюзій».

Проєкт впроваджується ГО «Ла Страда – Україна» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інститутут педагогіки та психології отримали багато цікавої інформації щодо інноваційних форм та методів профілактики насильства, а також методів подолання цього негативного явища у суспільстві.

Такі заходи є корисними для майбутніх фахівців соціальної сфери, оскільки збагачують їх теоретичні  знання, удосконалюють  практичні вміння щодо сучасних форм надання соціально-психологічної допомоги різним категоріям клієнтів, сприяють формуванню загальних та спеціальних компетентностей.

За інформацією НН ІПП