Іспит у магістрантів на кафедрі дизайну

13 січня відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти ОП «Графічний дизайн».

Під час відкритого захисту 12 авторів кваліфікаційних робіт мали можливість презентувати результати роботи і наукові здобутки. Екзаменаційна комісія на чолі з доктором філософських наук, професоркою Оленою Поліщук (Житомирський державний університет імені Івана Франка) плідно працювала, про що свідчить позитивний результат.

Здобувачі вищої освіти гідно представили результати своїх наукових пошуків, ґрунтовно осмислили важливі для сучасного графічного дизайну проблеми. Зокрема, Гліб Борисов висвітлив принципи проєктування авторського поліграфічного видання, Миколаєнко Вероніка дослідила проблему концепт-арту персонажів, створених на основі реальних прототипів, Марко Мосієнко презентував розробку персонального сайт портфоліо дизайнера з використанням сучасних no-code інструментів.

Цікаві і слушні питання задавали: кандидатка педагогічних наук, доцентка, директорка навчально-наукового інституту культури і мистецтв Ірина Продан, кандидат педагогічних наук, професор кафедри дизайну Володимир Кардашов, доктор педагогічних наук, професор Вячеслав Борисов.

Голова екзаменаційної комісії, доктор філософських наук, професорка Олена Поліщук відзначила роботи Борисова Гліба, Миколаєнко Вероніки, Мосієнко Марка, Чепель Ангеліни. Вони отримали рекомендації ДЕК до вступу в аспірантуру.

Здобувачі вищої освіти засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки, показали вміння та компетентності, які визначають профіль фахівця з графічного дизайну.

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв