ФІМ підписав Договір про співробітництво

13 січня 2023 року факультет іноземних мов Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» в особі декана факультету, докторки педагогічних наук, професорки, МИГОВИЧ Ірини Вікторівни, підписав Договір про співробітництво з Комунальним закладом “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області” (https://www.facebook.com/groups/331608870683337/; http://znz20poltava.ucoz.ua/) в особі директорки школи СОРОЧАН Валентини Сергіївни. Доцільність укладання Договору обумовлена розумінням обома сторонами необхідності і важливості комплексної взаємодії щодо забезпеченні якості та безперервності освіти філологічного напряму в Полтавській області та в місті Полтава з урахуванням прагнення обох сторін до встановлення взаємовигідних партнерських відносин на паритетних засадах.

Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області” розпочинає свою історію з 1874 року, коли було побудовано перше приміщення школи Полтавським земством; в 1965 році навчальному закладу було присвоєно ім’я Бориса Серги, який під час Другої світової війни брав активну участь в діяльності молодіжної групи «Нескорена полтавчанка» і віддав життя за рідну Полтаву.

Під час зустрічі сторонами були також обговорені питання організації та проведення викладачами факультету іноземних мов тренінгів для вчителів школи з інноваційних методик навчання іноземних мов різних типів (синтетичні, аналітичні мови тощо); спільної організації заходів з висвітлення сучасних проблемних питань в галузі педагогіки середньої та вищої школи, філології, теорії й практики перекладу; проведення Днів школи на базі факультету іноземних мов; практичної підготовки кваліфікованого вчителя іноземних мов і зарубіжної літератури за освітньо-професійною програмою 014 Середня освіта (Мова і література (російська, англійська)) тощо. В процесі обговорення сторони дійшли висновку, що майбутній вчитель іноземної мови має бути здатним вирішувати складні нестандартні фахові завдання й проблеми типового та інноваційного характеру в галузі філології, методики викладання іноземних мов і зарубіжної літератури в середній школі. Відповідно, КЗ “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області” схвально сприйняв пропозицію факультету іноземних мов надавати базу практики для реалізації освітнього компоненту «Освітні технології. (Методика викладання зарубіжної літератури. Методика викладання іноземних мов)».

Інформаційний центр факультету іноземних мов