Новорічне засідання молодіжного клубу східних культур

На факультеті іноземних мов 30 грудня відбулося засідання Молодіжного клубу східних культур.

За ініціативою здобувачів освіти ОП «Мова і література (японська, англійська)» 30 грудня на кафедрі східних мов відбулося Новорічне засідання Молодіжного клубу східних культур, присвячене святкуванню Нового року та Різдва у Японії. У заході взяли участь постійні члени клубу та їх едвайзери (Борзова О.Д. та Перепадя Д.О.).

Здобувачка освіти ОП «Мова і література (японська, англійська)» Аліна Назаренко розсказала про кадамацу – символ Нового року в Японії. Дмитро Гончар продемонстрував презентацію, що висвітлює побутуючу теорію про життя Іісуса Христа в Японії. Про традицію японців надсилати новорічні листівки доповідь підготував Саміло Артем. Воропаєва Олександра продемонструвала презентацію про святкування Різдва та Різдвяний ярморок, що проходить у Токіо. Діана Саєнко презентувала доповідь про традицію першого візиту японців до храму після Нового року. Олександра Борзова також виступила із доповіддю про Намахаге (містичне створіння) та новорічні традиції і вірування, пов’язані з ним.

Зустріч пройшла у дружній та святковій атмосфері, учасники спілкувалися, ставили запитання, ділилися думками. Доповідачам вдалося занурити присутніх у японську культуру та традиції.

Підводячи підсумки зустрічи, здобувачі освіти, що вивчають китайську мову, виступили із ініціативою організувати засідання присвячене святкуванню Китайського Нового року або Свята весни у Китаї, яке у 2023 році буде святкуватися 21 січня.

Користуючись нагодою, вітаємо всю академічну спільноту із прийдешніми та наступаючими святами.

あけましておめでとう!

新年快乐!

До нових зустрічей на наших засіданнях!