З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, студенти, аспіранти та співробітники! Любі друзі!

Новий 2016 стане значущим для нашого університету – 1 березня Луганському національному університету імені Тараса Шевченка виповниться 95 років! Це свято не тільки окремого навчального закладу, це визначна дата в історії розвитку вищої освіти на Луганщині. Адже саме з відкриття 1 березня 1921 першого в Донбасі вищого навчального закладу (Донецьких вищих педагогічних губернських курсів) починається історія вищої школи в нашому регіоні.

Нехай наступаючий рік стане роком нових досягнень, благополуччя, процвітання. Вірю, що і нашу країну, і наш університет очікує світле, добре майбутнє і стабільний розвиток без потрясінь.

Від усієї душі бажаю вам у новому році міцного здоров’я, щастя, любові, душевної рівноваги, оптимізму та стійкості духу, миру, творчих відкриттів і натхнення, нових перспектив, гідних нагород!

Нехай новий 2013 рік принесе тепло і благополуччя в кожну сім’ю, буде спокійним, наповненим радістю!

news_desember_15_28_2_1

ректор Луганського національного університету