Вебінар «Протидія корупції»

У рамках аудиторних занять з англійської мови 9 грудня у центрі “Вікно в Америку” пройшов вебінар «Протидія корупції».

Захід присвячений Міжнародному дню протидії корупції. Студенти груп ДВ 2, ПРО 2, УМЛ 2 обговорювали такі складні питання як “Що таке корупція, чому вона має місце у нашому соціумі”, “Форми боротьби з корупцією”. Студенти розглянули антикорупційні заходи, які проводить державна служба в Україні із залученням зарубіжного досвіду.

Серед заходів присвячених “Міжнародному дню боротьби з корупцією” був і вебінар, проведений у центрі “Вікно в Америку”.
Вебінар було організовано на базі факультету соціології та управління Запорізького національного університету, який провели ВНЗ-партнери спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в рамках Міжнародного дня протидії корупції. Його учасники обговорили ідею започаткування Міжнародного дня протидії корупції, основні положення Конвенції ООН щодо протидії корупції та особливості її підписання і ратифікації, традицію проведення цього заходу в інших країнах, український та міжнародний досвід боротьби з цим явищем. У засіданні взяли участь провідні професори та студенти ЛНУ ім. Тараса Шевченко та гості з багатьох інших українських ВНЗ.