Участь у проєкті від ЮНІСЕФ
20.1.2022
Здобувачки освіти ФІМ продовжують участь у проєкті від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Здобувачки освіти факультету іноземних мов Катерина Гречишкіна, Мар’яна Максилевич та Валерія Лихачова разом з менторкою програми Upshift Ukraine, викладачкою кафедри східних мов Оксаною Гусаковою, продовжують участь у проєкті від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Наразі, учасниці розробляють план заходів власного освітнього проєкту, мета якого ознайомити вчителів закладів загальної середньої освіти з новітніми технологіями і можливостями застосування їх на уроках. 19 січня відбувся вебінар для учасників 26 хвилі UPSHIFT із залучення додаткових ресурсів до проєктів. Команди дізналися як працює фандрейзинг, чим краудфандинг відрізняється від грантрайтинга. Спікеркою зустрічі була Людмила Нікітіна – комунікаційна менеджерка платформи ,,Моє Містоˮ в Харкові, засновниця платформи для молоді ,,Твій космос можливостейˮ, майстерні ,,Бери й робиˮ та Харківського осередку програми ,,Будуємо Україну Разомˮ, комунікаційна менеджерка фестивалю соціальних інновацій та нової музики Plan B та Дня Музики в Харкові, грантерка ,,Фонду Родини Богдана Гаврилишинаˮ у програмі ,,Молодь змінить Українуˮ 2019 року, менторка в програмі ,,Зміцнення громадянського активізму серед молодіˮ 2021 та 2022 роки.
UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників крок за кроком досліджують вибрану проблему, вивчають цільову аудиторію та тестують свої ідеї. У результаті команди створюють проєктні ідеї та мають можливість залучити фінансування на їхнє втілення.
Програма UPSHIFT поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Це дає молоді навички та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їх громади отримують переваги від рішень, які пропонує молодь.
За інформацією ФІМ