Всесвітній день боротьби зі СНІДом в ІПП

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

У рамках заходів Інститутом педагогіки і психології разом із громадською організацією «Центр підтримки громади» та соціальної службою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка організовано та проведено ряд тематичних заходів, присвячених «Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом».

Для студентів 1 курсу Інституту педагогіки і психології спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Психологія» та «Практична психологія» було проведено тематичну зустріч з Соловйовою Катериною, представником  «Центру підтримки громади», у ході якої доповідач дала характеристику ситуації з ВІЛ-інфекції/СНІДу в світі як пандемії, що на сьогодні має катастрофічні демографічні наслідки для всіх країн.

Також проведено семінар-практикум «Я можу» з елементами фасилітації-консенсу з президентом громадської організації «Центр підтримки громади» Соловйова Катерина, мета якого формування гуманістичного ставлення у студенів 1 курсу до ВІЛ-позитивних та інфікованих людей.

Того ж вечора о 17.00 відбулася традиційна акція (свічкова хода) до вищезазначеної дати, у якій взяли участь студенти Інституту педагогіки і психології спеціальності «Корекційна освіта».

Формат таких заходів покликаний здійснити поворот у психології індивідуальної та суспільної поведінки і вибір здорового образу життя – правильний шлях попередження захворювання на СНІД. Кожна людина, особливо молодь, як група ризику, повинна знати про небезпеку СНІДу та про можливі шляхи зараження. А коли ти знаєш, ти вже озброєний.

За інформацією
Інституту педагогіки та психології