Участь в онлайн-тренінгу
8.10.2021
На кафедрі товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів долучають майбутніх підприємців до участі в онлайн-тренінгах від зовнішніх стейкхолдерів.
В умовах розвитку міжнародних зав’язків у різних сферах нагальною є потреба у нових видах тимчасового ввезення за спрощеною митною процедурою. Отже, 07 жовтня 2021 р. до участі у онлайн-тренінгу на тему ,,Тимчасове ввезення вантажів до інших країн на пільгових умовахˮ долучилися здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, спеціальності 076 ,,Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьˮ освітньої програми ,,Товарознавство та експертиза в митній справіˮ та науково-педагогічні працівники кафедри товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів НН ІТОТТ. Онлайн-тренінг проводився в рамках серії антикризових заходів для потенційних та діючих суб’єктів підприємницької діяльності Луганської області щодо налагодження та активізації роботи в умовах дії карантинних заходів в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки ЄС. Ця ініціатива реалізується Луганською регіональною торгово-промислової палати (далі Луганська РТПП) у взаємодії з Агенцією регіонального розвитку Луганської області.
Під час онлайн-тренінгу:
– Інна Фарапонова (перша віце-президентка Луганської РТПП, уповноважена особа із засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), сертифікована тренерка) ознайомила присутніх з діяльністю Луганської РТПП;
– Микола Надтока (головний радник президента Луганської РТПП, експерт, уповноважена особа з оформлення карнетів А.Т.А.) пояснив учасникам особливості: законодавчого регулювання відносно тимчасового ввезення вантажів до інших країн, порядку оформлення карнету А.Т.А., практичного використання сайту карнети A.T.A. торгово-промислової палати України; надав вичерпні відповіді та роз’яснення на питання учасників.
Залучення здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету до участі у подібних онлайн-тренінгах від зовнішніх стейкхолдерів є необхідною складовою підвищення якості вищої освіти та набуття компетентностей необхідних для подальшої успішної підприємницької діяльності випускників освітньої програми ,,Товарознавство та експертиза в митній справіˮ.
Кафедра товарознавства, торговельного підприємництва
та експертизи товарів