Профорієнтаційна робота

11 листопада профорієнтаційна група ЛНУ відвідала школи та ліцей міста Лисичанськ.

Профорієнтаційна група Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» у складі відповідального секретаря приймальної комісії Я. І. Юрків, керівника допрофесійної підготовки Н. Ю. Мацай та завідувача кафедри Інституту фізичного виховання та спорту Ю. О. Подколзина відвідала школи та ліцей міста Лисичанськ.

Було проведено зустрічі з майбутніми випускниками Лисичанського ліцею, НВК «Гарант», Лисичанської спеціалізованої ЗОШ № 8, Лисичанських ЗОШ № 5, 28, 26, Новодружевських ЗОШ № 6, 25 та ЗОШ № 7 пмт. Приволье.

Представники університету надали учням повну інформацію щодо підготовчих курсів до ЗНО, особливостей вступної компанії 2016 року в Україні та правил прийому до Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Кожному випускнику було роздано рекламну продукцію напрямів підготовки та спеціальностей університету.

Факультет допрофесійної підготовки,
прес-секретарь університету Юлія Третякова