Провадження інноваційного освітнього процесу

Кафедра економіки, маркетингу та підприємництва подовжує провадження освітнього процесу на інноваційних засадах.

У контексті реалізації пропозицій студентів-бакалаврів, які навчаються за освітньою програмою ,,Економіка”, а також стейкхолдерів-роботодавців та представників наукової спільноти, у 2020-2021 н.р. до освітнього процесу кафедри за сумісництвом запрошено фахівця-практика – провідного підприємця Луганщини, засновника (співзасновника) й керівника кількох виробничо-комерційних і фінансових структур Олександра Титаренка.

29 грудня було проведено останнє практичне заняття з дисципліни ,,Економіка і організація малого бізнесу” асистентом кафедри Олександром Титаренком у вигляді бізнес-тренінгу для студентів 4-го курсу спеціальності ,,Економіка”. Захід відбувався в ауд. 101 корпусу 6 ЛНУ імені Тараса Шевченка й одночасно в онлайн-режимі за допомогою платформи Microsoft Teams. До бізнес-тренінгу долучилися й інші бажаючи – студенти спеціальностей ,,Економіка” і ,,Маркетинг”, викладачі та представники директорату навчально-наукового інституту економіки та бізнесу.

Було багато питань від студентів і викладачів. Одразу після бізнес-тренінгу було проведено його аналіз. Студенти звернулися з пропозицією запровадити таку форму освітнього процесу й при вивченні інших навчальних дисциплін. Пропозицію студентів прийнято й схвалено.

Кафедра економіки, маркетингу та підприємництва НН ІнЕБ