З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні студенти, викладачі, співробітники, випускники, аспіранти й докторанти нашого славетного університету!

Щиросердно вітаємо Вас з прийдешніми новорічними святами. Новорічні свята – це фантастичний час у році, коли минуле, сьогодення і майбутнє зливаються в одну мить. Мимоволі ми розпочинаємо підводити підсумки 2020 року й планувати завдання на 2021 рік.

2020 рік видався для всіх надскладним, адже світова пандемія стала справжнім випробуванням для всього людства. Уся світова спільнота перейшла на новий режим життя в онлайн-форматі. Освітяни та студенти нашого університету призвичаїлися до зустрічей на таких платформах як Zoom, Skype, Microsoft Teams, Google Meet.

Спільними зусиллями і взаєморозумінням університетська родина витримала! І ми пишаємося успіхами наших науковців, спортсменів, діячів культури та мистецтва й, звичайно, студентів. Не зважаючи на складність цього року, вони змогли примножити успіхи ЛНУ імені Тараса Шевченка й прославити її в Україні та за кордоном.

Непомітно, але впевнено і невідворотно настає Новий 2021 рік. У ці хвилини особливо відчутно, який швидкоплинний час. Він радує серця, об’єднуючи найкращі почуття та очікування.  Перегортаючи сторінку 2020 року, будемо сподіватися, що залишаємо усі проблеми в минулому.

Через деяку мить ми відкриємо нову книгу свого життя. Поки що всі її 365 сторінок чисті, а що буде вписано в нашу історію – залежить від кожного з нас.

Шевченківці, 2021 рік для нас особливий, адже наша Альма-матер буде святкувати своє 100-річчя! Тож нехай цей надзвичайний рік принесе нам великі й незабутні успіхи, чесну й плідну співпрацю, наукові здобутки та розуміння й повагу в колективі. Нехай кожен із Вас буде здоровий, щасливий та успішний.

Вступає у свої права рік Бика, тож нехай він стане роком добрих змін, сяючий успіхами й везінням!

Бережіть своє здоров’я! З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою голова вченої ради Віталій Курило
та ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергій Савченко