Активна робота Молодіжного бізнес-клубу

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу триває активна робота Молодіжного бізнес-клубу.

Молодіжний бізнес-клуб навчально-наукового інституту економіки та бізнесу, не зважаючи на карантинні обмеження, продовжує активну діяльність в режимі онлайн. Так, 22 грудня відбулося засідання, на яке завітала Олександра Дідусьова, підприємець, декоратор, засновниця власної студії ,,Decortime”.

Цього разу формат роботи Молодіжного бізнес-клубу було дещо розширено. Так, перед початком засідання, за підтримки фахівців відділу маркетингу вдалося записати відеоінтерв’ю з гостей в телерадіостудії ,,Університетська хвиля”. Олександра відповіла на актуальні питання щодо нових тенденцій у декоруванні та власному досвіді підприємницької діяльності.

Під час засідання Молодіжного бізнес-клубу О. Дідусьова розповіла студентам та викладачам про те як вона вирішила почати власну підприємницьку діяльність, які проблеми виникли після цього, а також акцентувала увагу на тому, що необхідно завжди займатись улюбленою справою.

24 грудня у рамках чергового засідання Молодіжного бізнес-клубу навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, обліку та банківської справи Людмили Олексіївни Зайцевої на тему ,,Аспекти сталого розвитку підприємств”.

Наразі активна робота Молодіжного бізнес-клубу навчально-наукового інституту економіки та бізнесу триває.

За інформацією навчально-наукового інституту економіки та бізнесу