Звіт студентського самоврядування

У НН ІнЕБ відбулося засідання студентського самоврядування в онлайн-режимі.

23 грудня у навчально-науковому інституті економіки та бізнесу відбулося засідання студентів та звіт студентського самоврядування про виконану роботу.

Важливу роль у роботі навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відіграє студентське самоврядування – об’єднання студентської молоді, яке включає декілька секторів. Представники кожного сектору відповідають за певний напрям роботи.

Вже традиційно наприкінці семестру орган студентського самоврядування звітує перед студентами про виконану роботу, проблеми, що виникали та перспективи подальшого розвитку. У зв’язку з карантинними обмеженнями засідання студентської молоді відбулося з використанням онлайн-платформи Teams.

На початку засідання присутніх привітали заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Олег Черниш та заступник директора з навчальної роботи Анна Байрачна. Вони подякували студентам за активну роботу протягом навчального семестру та висловили надію на подальшу плідну діяльність.

Далі до присутніх звернувся голова студентського самоврядування інституту Максим Український. Він ознайомив студентів з метою, напрямами та основними завданнями роботи самоврядування у 2020-2021 навчальному році. Також Максим розповів про перспективи діяльності студентського самоврядування у майбутньому.

Після цього свої звіти представили голови кожного сектору студентського самоврядування навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Так, голова культ-масового сектору Єлизавета Безпала розповіла про заходи, в яких брали участь студенти у І півріччі 2020-2021 н.р. Головною культурною подією для молоді у рамках карантинних обмежень стало свято посвяти першокурсників у студенти.

Марія Солошенко, голова художнього сектору, виступила з доповіддю про основні напрями діяльності. Так, студенти протягом півріччя підготували декілька плакатів та композицій.

Голова соціального сектору Анастасія Соболь ознайомила присутніх з благодійними акціями, до яких долучилися студенти. Так, студентська молодь взяла участь у заходах до Дня посмішки, Дня боротьби зі СНІДом, а також привітала дітей у День святого Миколая.

Далі виступила Марина Сергієнко, голова прес-сектору студентського самоврядування. Так, зусиллями членів сектору було підготовлено декілька відеороликів профорієнтаційного характеру, регулярно оновлюються сторінки інституту у соціальних мережах, а також Марина окреслила напрями роботи у наступному році.

Представники наукового сектору студентського самоврядування розповіли про конференції, які відбулися в навчально-науковому інституті економіки та бізнесу. Але поряд з тим у секторі існують ряд проблем, які потребують негайного вирішення.

Загалом роботу студентського самоврядування було визнано задовільною. Студентська молодь ставила питання та підсумувала, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

За інформацією навчально-наукового інституту економіки та бізнесу