Результати конкурсу

Факультет іноземних мов оприлюднив результати конкурсу ,,Літературний скарб Тараса Шевченка в міжкультурному просторі”.

Факультет іноземних мов оголосив результати конкурсу ,,Літературний скарб Тараса Шевченка в міжкультурному просторі”, присвячений 100-річчу ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

У конкурсі взяли участь студенти факультету іноземних мов, студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології, а також студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту. Завданням студентів було зачитати будь-який вірш Т. Шевченка іноземною мовою. На оцінювання надійшли роботи англійською, французькою, іспанською, німецькою, китайською та японською мовами. Іноземні студенти взяли участь у зачитуванні віршів Т.Шевченка російською та українською мовами. При оцінюванні журі брали до уваги якість вимови, творчий підхід, креативність презентації, зв’язок з аудиторією та акторську майстерність. Складним завданням стало обрати фіналістів, адже усі роботи неймовірно цікаві, креативні та заслуговують на перемогу. Усі учасники отримають сертифікати за участь у конкурсі, але зупинимось на призових місцях.

Гран-прі з англійської мови отримала студентка 1 курсу факультету іноземних мов – Єлизавета Доля, а ІІ місце посів Артем Пелих, студент 2 курсу факультету іноземних мов. З іспанської мови І місце отримала Катерина Гречишкіна, студентка 2 курсу факультету іноземних мов. Віра Майоренко, студентка 4 курсу факультету іноземних мов отримала І місце з французької мови. Студентка 4 курсу навчально-наукового інституту педагогіки і психології Євгенія Чернова, посіла І місце з німецької мови. Гран-прі з китайської мови отримала студентка 3 курсу факультету іноземних мов – Марія Гречана, а І місце отримала студентка 1 курсу факультету іноземних мов – Олена Жуйкова. З української мови І місце посіла студентка 4 курсу факультету іноземних мов – Мержен Балтаєва. Єдина робота чеською мовою отримала гран-прі, яке дісталось студентці 2 курсу факультету іноземних мов Поліні Шехавцовій.

Більш детальна інформація щодо місць та номінацій буде опублікована на сторінці Instagram (fim_lnu) факультету іноземних мов та на сторінці Facebook.

Факультет іноземних мов дякує кожному студентові, хто знайшов сміливість поділитись з нами своїм талантом та творчими здібностями.

Факультет іноземних мов