Онлайн-лекція для студентів

Студенти НН ІнЕБ прослухали відкриту онлайн лекцію від провідних фахівців Головного управління статистики у Луганській області.

Фахівці Головного управління статистики у Луганській області провели відкриту онлайн-лекцію на тему ,,Статистичне забезпечення розвитку підприємництва Луганської області” для студентів 3-го курсу спеціальності ,,Економіка”. Головний лектор – перший заступник начальника Головного управління Галина Овчіннікова.

До лекції виявили зацікавленість не тільки студенти спеціальності ,,Економіка” (багато хто з них з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів лекцію слухали в університетській ауд. 101), а й інших спеціальностей навчально-наукового інституту економіки та бізнесу за допомогою програми Zoom. Лекція непомітно перетворилася на співбесіду-диспут студентів і викладачів з фахівцями-практиками з обговоренням складних питань економіки регіону та країни.

Дану лекцію проведено в контексті реалізації співпраці кафедри економіки, маркетингу та підприємництва з Головним управлінням статистики у Луганській області. У червні його фахівці провели цикл лекцій для викладачів кафедри з проблематики інформаційно-аналітичного забезпечення соціально-економічного розвитку Луганського регіону.

Вагомою складовою співробітництва кафедри економіки, маркетингу та підприємництва з Головним управлінням статистики у Луганській області є рецензування – науково-практична експертиза освітньої програми спеціальності ,,Економіка” другого (магістерського) рівня вищої освіти.

З метою додаткового стимулювання зацікавлення студентів до обізнаного підходу у навчальному процесі й наукових пошуках та популяризації діяльності Головного управління статистики у Луганській області його фахівці зробили новорічний подарунок – кафедрі надано доступ на безоплатній основі до даних Державної служби статистики в Україні.

За взаємним бажанням співпрацю ЛНУ імені Тараса Шевченка та Головного управління статистики у Луганській області буде подовжено та урізноманітнено.

Кафедра економіки, маркетингу та підприємництва НН ІнЕБ