Стипендія Кабінету Міністрів України

Студентка НН ІІМВСПН Євгенія Шевцова стала стипендіатом Кабінету Міністрів України.

Активна студентська наука є однією з багаторічних традицій навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і суспільно-політичних наук. Студенти-істфаківці неодноразово ставали учасниками та призерами різних наукових заходів регіонального та всеукраїнського рівня, регулярно займали призові місця на щорічному конкурсі студентських наукових робіт. Наукові здобутки студентів НН ІІМВСПН неодноразово відзначалися почесними відзнаками, грамотами та преміями університетського та загальноукраїнського рівня. Цей рік  не став виключенням. Цього разу  лауреаткою на стипендію Кабінету Міністрів України стала студентка 2 курсу другого (магістерського) рівня освіти нашого інституту за спеціальністю ,,Середня освіта (Історія)” Євгенія Шевцова.

Цей успіх став результатом активної та кропіткої наукової роботи, якою Євгенія займається протягом багатьох років. Вже навчаючись на 1 курсі, вона неодноразово виступала із доповідями на практичних заняттях та Днях науки. У квітні 2017 р. вона вперше взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції ,,Луганщина: краєзнавчі розвідки” (м. Старобільськ), де виступила із доповіддю, присвяченій стану жіночої вищої освіти в Харківській губернії на прикладі роботи Інституту шляхетних дівчат (на матеріалах видань Харківського губернського статистичного комітету).

З того часу її участь у краєзнавчій конференції, яка проходить вже чотири роки поспіль на базі НН ІІМВСПН, стала регулярною.

У березні 2020 року Євгенія Шевцова взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції ,,Модернізація вітчизняної правової системи в умовах світової інтеграції” на базі Кафедри права та правового регулювання авіаційної діяльності Льотної академії Національного авіаційного університету. У травні 2020 році взяла участь у ІІІ Міжнародній археологічної конференції ,,Forum Olbicum IІI”, до 70-річчя з дня народження В.В. Крапівіної. Студентка виступила у режимі онлайн з доповіддю ,,Ольвійські розвідки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка: історія та сучасність” за секцією ,,Історія археології”. Тези доповіді були опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Відзначимо і активну  та важливу участь Євгенії у археологічних дослідженнях Луганського національного університету імені Тарас Шевченка. Вона є учасницею Луганського археологічного загону, який проводить регулярні дослідження у історико-археологічному заповіднику ,,Ольвія” у Миколаївській області (з серпня 2017 р. по теперішній час).

Професорсько-викладацький колектив НН ІІМВСПН від усього серця вітає Євгенію та її наукового керівника –  Ігоря Михальського з таким важливим досягненням у науковій сфері та висловлює сподівання, що воно стане далеко не останнім. Бажаємо їм  нових наукових досягнень, творчої наснаги, креативу та успіхів.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин та соціально-політичних наук