Майстер-клас для абітурієнтів

Факультет іноземних мов провів майстер-клас для абітурієнтів.

З нагоди Дня відкритих дверей у ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, а також з метою підвищення якості та результативності профорієнтаційної роботи факультет іноземних мов провів мовні майстер-класи з учнями 11 класів. Також до майстер-класів долучились учні, з якими ми познайомились на Всеукраїнському конкурсі ,,Поезія народів світу”, присвячений 100-річчу ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Для майбутніх абітурієнтів свої майстер-класи підготували викладачі кафедри романо-германської філології: така необхідна кожному англійська мова – викладач Маргарита Морозова, милозвучна французька мова – викладачі Міла Овчарова та Людмила Шаповалова, ,,гаряча” та шалена іспанська мова – викладач Валерія Шкарлет, захоплива німецька мова – викладач Ольга Бледнова. Активно долучилась кафедра східних мов, де усі тонкощі китайської мови, викладач Олександр Подмарьов, із задоволенням пояснив учням 11 класів. Неймовірно сучасна японська мова, яка все більше захоплює молодь також була представлена викладачем японської – Олександрою Борзовою. Наші викладачі з величезним досвідом праці, закордонною практикою та участю в різних міжнародних конференціях поділились своїми знаннями з учнями 11-х класів.

Плідна робота викладачів факультету надихнула  майбутніх абітурієнтів серйозно замислитись над вибором однієї з іноземних мов для подальшого вивчення. Завдяки творчості та креативності наших викладачів, факультет  має надію на збільшення кількості студентів у 2021-2022 н.р.

Факультет іноземних мов