Новорічні привітання

Студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу привітали дітей з Днем Святого Миколая.

19 грудня студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу привітали дітей із прийомних сімей та дітей із сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, з Днем Святого Миколая.

Новорічні свята – одні з найказковіших подій у житті людини. Атмосфера, що панує у цей час, наповнює серця очікуванням дива та  надії на світле майбутнє.

Соціальний сектор студентського самоврядування навчально-наукового інституту економіки та бізнесу у світлий День Святого Миколая вирішив подарувати діткам свято та позитивні емоції. За підтримки первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка студенти підготували солодкі подарунки для дітей із прийомних сімей та дітей із сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Допомогу в організації такої акції надали й фахівці Старобільської локації МБО БФ ,.СОС Дитячі Містечка”.

У святковий день, 19 грудня, студенти відвідали сім’ї та подарували дітям солодкі подарунки. Студентська молодь привітала малечу з новорічними святами, побажала гарного настрою та позитивних емоцій.

За інформацією навчально-наукового

інституту економіки та бізнесу