День відкритих дверей ОНЛАЙН

У ЛНУ імені Тараса Шевченка провели День відкритих дверей онлайн.

Сьогодні, 19 грудня 2020 року, в світлий День святого Миколая, у нашому закладі вищої освіти відбувся День відкритих дверей у режимі онлайн. Попередній досвід проведення такого заходу продемонстрував, як в умовах карантину можна віртуально відкрити двері університету для всіх бажаючих та в режимі реального часу ознайомити їх з перевагами навчання в нашому закладі вищої освіти.

На початку конференції з вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор університету Сергій Савченко: «Дорогі абітурієнти, ми запрошуємо Вас на навчання в сучасний інноваційний заклад вищої освіти, якому через декілька місяців виповниться 100 років від Дня заснування». Сергій Вікторович розповів про історію університету, особливості та переваги навчання.

Цього дня всі учні, з будь-якого куточка України мали нагоду поспілкуватися з ректоратом закладу та почути відповіді на всі свої запитання безпосередньо від директорів та деканів структурних підрозділів.

Серед питань, які сьогодні ставили майбутні абітурієнти, були питання про необхідні для вступу на обрані спеціальності сертифікати ЗНО, творчі конкурси, перехресний вступ, вступ на базі диплому молодшого спеціаліста, кількість бюджетних місць. Ректорат та представники інститутів та факультетів відразу ж надавали вичерпні відповіді.

У свою чергу відповідальна секретарка приймальної комісії Аліна Бешкинська проінформувала присутніх щодо вступної кампанії-2021, умов прийому, а також відповіла на всі запитання, що надійшли в чат під час трансляції в Zoom. Детально вона зупинилася на термінах подачі заяв та документів, проведенні творчих заліків та конкурсів. Так, початок прийому заяв та документів розпочнеться 14 липня 2021 року та закінчиться – о 18.00 годині 23 липня 2021 року. Конкурсні предмети для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого бакалавра, освітньо-професійного ступеня – фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня – молодого бакалавра: перший сертифікат – Українська мова і література або українська мова (в залежності від спеціальності), а другий – при вступі на місця за державним замовлення – математика або історія України (за вибором закладу вищої освіти); при вступі на контракт – пропонується на вибір вступника, а також вступник складає фахове вступне випробування в університеті.

Початок прийому заяв цієї категорії з 14 липня 2021 року, та його закінчення 18.00 23 липня 2021 року. Термін проведення фахових вступних випробувань 24-30 липня 2021 року.

Інформація про строки прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах, творчому конкурсі будуть оприлюднені на офіційному сайті університету у вкладці ВСТУПНИКАМ https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271.

Наприкінці зустрічі ректор привітав усіх присутніх зі святом – Днем святого Миколая та запросив усіх присутніх на наступний День відкритих дверей, що відбудеться в січні Нового 2021 року!

Ірина Бахмет,

прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка