Подарунки від святого Миколая

Студентська соціальна служба нашого університету привітала дітлахів з Днем святого Миколая.

За ініціативою студентської соціальної служби ЛНУ імені Тараса Шевченка при підтримці районного центру соціальних служб разом із представником ювенальної превенції Старобільського ВП ГУНП волонтери привітали дітей із інвалідністю зі Святом Миколая. Адже це свято несподіванок і дарунків, які шукають зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

Представники нашого університету в костюмах святого Миколаю та ангелу завітали до 21-ї родини Старобільську та Старобільського району. Малеча отримала подарунки, які заздалегідь загадала в письмі. Завідувачка студентської соціальної  служби юридичного відділу Олена Духова каже: ,,Візит святого Миколая дарував дітям радість, захоплення й віру в магічність цього моменту. Це була справжня казка для них, адже мрія здійснилася”.

Добрі справи не залишаються непоміченими, особливо якщо це відбувається в новорічні свята. Будьте добрішими й вірте в дива!

Студентська соціальна служба ЛНУ імені Тараса Шевченка