Твори добро!

Студентське самоврядування ФІМ відвідали дітей з Полтавського соціального центру захисту з подарунками.

Котрий рік поспіль студентське самоврядування факультету іноземних мов долучається до волонтерської діяльності. Напередодні свята Дня Святого Миколая студентство відвідало дітей з Полтавського соціального центру захисту з подарунками.

Діти отримали різні подарунки від наших студентів. Не забули і про те, що діти люблять найбільше, тому обдарували їх солодощами і фруктами. Кожній рік поспіль наше студентське самоврядування факультету іноземних мов готує різні ігри та пісні та розваги с малюками.  Через те, що зараз складна ситуація в країні, на жаль, ми не змогли погратися с дітками, але  залишили солодощі та іграшки вихователям! Та подарували їм наше маленьке кохання.

Студенти йшли з дитячого будинку в захопленому настрої й з почуттям, що обов’язково повернуться вже з новими подарунками та безліччю позитивних емоцій в наступному році. Адже як приємно та необхідно дарувати радість таким маленьким і беззахисним!

Факультет іноземних мов