Тріумф гімнастів у міжнародних змаганнях

Студент НН ІФВС взяв участь у міжнародних змаганнях.

Уперше в історії збірна команда України зі спортивної гімнастики посіла перше місце у командному багатоборстві на Чемпіонаті Європи, який проходив у турецькому Мерсіні.

У підсумку збірна команди України випередила команду з Туреччини більш ніж на 4 бали, а третє місце – у команди з Хорватії.

У складі команди студент 2-го курсу магістратури, спеціальності ,,Середня освіта. Фізична культура” – Євген Юденков – майстер спорту  України міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, срібний та бронзовий призер етапів Кубку світу, срібний призер Всесвітньої Універсіади. Раніше Євген у складі збірної команди України на чемпіона Світу отримав ліцензію на участь у Олімпійських іграх у Токіо.

Отримавши звання чемпіона Європи у командному заліку, Євген виступав у особистому заліку у фіналах на окремих видах багатоборства (кінь-махи та кільця).

Вітаємо Євгена та його тренера, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Олександра Горіна, випускника нашого ЗВО та бажаємо подальших успіхів у міжнародних змаганнях.

Навчально-науковий інститут

фізичного виховання і спорту